TVdigitalne.cz | Specialisté na satelitní techniku
Octagon Topfield Xtrend Homecast Dreambox Multimedia Vu+ Marusys Kaon AB Com TechniSat Humax Vantage TVdigitalne.cz ...specialisté na satelitní techniku

Navigace : HD a UHD satelitní přijímače -> TechniSat      Zpět

TechniSat TechniStar S2 Black


     

Název produktu : TechniSat TechniStar S2 Black
Cena : 2 890 Kč včetně DPH
Záruční doba : 24 měsíců
Dostupnost : Zboží není momentálne skladem ( nelze určit termín dodání - na dotaz )
TechniSat TechniStar S2 je HD satelitní přijímač, který se sám naladí díky funkci Fastscan. Překvapí vás také jednoduchou obsluhou, brilantním obrazem i zvukem, přehledným EPG na 7 dní dopředu a možností záznamu pořadů přes USB.

TechniSat TechniStar S2 je HD satelitní přijímač, který se sám naladí díky funkci Fastscan. Překvapí vás také jednoduchou obsluhou, brilantním obrazem i zvukem, přehledným EPG na 7 dní dopředu a možností záznamu pořadů přes USB.

Podporu funkce Fastscan přidává do přijímače firmware verze 1940s.

Příjem programů
Po vložení dekódovacího modulu je TechniStar S2 vhodný pro sledování českých a slovenských programů Skylink a T-Mobile. Disponuje funkcí Fastscan - naladění a udržování aktuálního programového seznamu probíhá automaticky. TechniStar S2 lze použít také pro příjem satelitní televize freeSAT (dříve UPC Direct).

Záznam pořadů
PVR Ready – možnost záznamu pořadů na USB externí disk nebo flashdisk.

Další funkce
Přehledné EPG - SiehFern INFO, dětská pojistka. Podpora DiSEqC 1.0, 1.2 a USALS. Podpora titulků. Teletext OSD (zobrazení přímo na obrazovce). Spolupráce s TechniRoutery. Možnost programování časovače nahrávek přes internet. Funkce TechniFamily - lze nastavit různé uživatelské účty u přijímače. To mohou využívat rodiče pro jejich děti a stanovit jim, jak dlouho mohou denně sledovat televizi a jaké programy mohou sledovat.

Zvuk
TechniSat TechniStar S2 podporuje audio formáty Dolby AC-3 a Dolby Digital Plus.

Vstupy a výstupy
1x Scart (TV), 2x audio cinch výstup, 1x USB 2.0 A, digitální koaxiální audio výstup pro připojení do vašeho AV receiveru, HDMI výstup, 1x 100Mbit LAN.

Napájení
Přijímač je napájen pomocí externího adaptéru 12V/1,5A, který je součástí balení, přístroj tedy bude možné použít i v autech, karavanech, na chatách apod. Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W).

Prodloužená záruka
Přidanou hodnotou navíc je 3 roky záruka (po registraci přístroje u výrobce).

Obsah balení
-přijímač
-dálkové ovládání včetně baterií
-HDMI kabel
-napájecí adaptér 230V/12V
-návod k obsluze

Rozměry přijímače
Šířka: 280,0 mm
Výška: 38,0 mm
Hloubka: 135,0 mm

Možnost prodloužení záruky na 3 roky po registraci na stránkách  TechniSat.cz

RECENZE TechniSat TechniStar S2 – kvalitní HD satelitní přijímač - Parabola.cz

comments powered by Disqus